Wentylatory promieniowe Konwektor WB z uwagi na swą nowoczesną, lekką konstrukcję oraz wyważony statycznie i dynamicznie wirnik, charakteryzują się wysoką sprawnością oraz niskim poziomem drgań i hałasu.
Wszystkie elementy wentylatora wykonane są z blachy stalowej ocynkowanej, stanowiącej dobre zabezpieczenie antykorozyjne.
Wentylatory mogą przetłaczać powietrze o temperaturze do 80°C, gdyż nie ma ono kontaktu z silnikiem. Wentylatory mogą pracować z regulatorem temperatury i regulatorami prędkości obrotowej.
Wentylatory bębnowe jedno strumieniowe mają zastosowanie w układach wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, suszarniczych, w procesach technologicznych do transportu gazów o gęstości do 1,2 kg/m3 oraz urządzeniach grzewczych.

Konstrukcja Wentylatory te z uwagi na swą nowoczesną, lekką konstrukcję oraz wyważony statycznie i dynamicznie wirnik, charakteryzują się wysoką sprawnością oraz niskim poziomem drgań i hałasu. Wszystkie elementy wentylatora wykonane są z blachy stalowej ocynkowanej, stanowiącej dobre zabezpieczenie antykorozyjne. Wentylatory mogą przetłaczać powietrze o temperaturze do 80°C, gdyż nie ma ono kontaktu z silnikiem. Wentylatory.. read more →